Konzultace po celé ČR

Vybrat správný informační software nemusí být snadné. Ve vašem rozhodování přitom musí platit, že nejlepší software pro vás je ten, který splní vaše požadavky. Protože vy své požadavky znáte, víte, jak dělat svoji práci a potřebujete podporu v podobě informačního systému, řekněte své potřeby také nám. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář (nebo telefonicky) a domluvíme se na osobní schůzce kdekoliv po celé České republice.

Na schůzce společně probereme vaše představy a požadavky a představíme možnosti jejich řešení v ekonomickém a účetním software Harmonik. Většinu řešení budeme schopni prezentovat přímo na místě. Jiná, pro která bude ještě potřeba připravit podklady, můžeme předvést později přes vzdálené připojení přímo v programu, který vám na osobní schůzce nainstalujeme. Specifické požadavky, které můžete předložit a pro které v programu nejsou vhodné funkce, jsou obvykle řešeny nabídkou na úpravou stávajících funkcionalit, uživatelskými podprogramy nebo vytvořením specializovaných modulů. Že společné řešení na vaše požadavky nenajdeme, se stát také může, ale nebývá to časté.

Konzultace po celé ČR k pořízení nového software jsou zdarma, bez další skrytých nákladů, cestovného apod. Budeme se snažit pro vás najít to nejlepší řešení, aby práce v ekonomickém systému Harmonik byla pro vás především efektivní. Těšíme se s vámi na osobním setkání!

Registrační formulář
Telefon, abychom vás mohli v případě potřeby kontaktovat.
IČO firmy, pokud jste právnická osoba. Další údaje již vyplňovat nemusíte, doplníme si sami ze služby ARES.


Vaše jméno, pokud jste fyzická osoba.
Ulice, kontaktní adresa.
Město, kontaktní adresa.
PSČ, kontaktní adresa.