Zkušební (demo) verze

Demoverze účetního a ekonomického programu Harmonik obsahuje vzorová data a volitelně všechny moduly pro vyzkoušení (Podvojné účetnictví, Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví), Fakturace, Sklady, Prodejna, Pokladna, Banka, EET, Mzdy a personalistika, Autoprovoz, Korespondence, Příkazy k úhradě, Elektronické formuláře, Výroba, Rozpočty, Sestavy a grafy, Termíny a úkoly, Adresář firem, Kontakty a další). Moduly jsou přístupné dle zvoleného typu demoverze. Demoverze je omezena počtem zápisů a nevyžaduje zadání licenčního klíče. Součástí instalace je databázový systém PostgreSQL a procedurální jazyk Python.

Klient ekonomického systému Harmonik lze provozovat na operačních systémech Windows 7/8/10/11. (verze Harmonik 2019 již není podporovaná pro Windows XP) Serverovou část PostgreSQL, kromě již uvedených operačních systémů, lze instalovat také na platformách Linux a Mac.

Minimální doporučená konfigurace pracovní stanice je Intel Core i5 8400 4,0 GHz, příp. AMD Quad Core Ryzen 5 (3.6GHz), s operační pamětí 4 GB RAM a pevným disk HDD 7200 otáček s integrovanou cache pamětí 64 MB nebo vysokorychlostní SSD disk, min. 10 GB volného prostoru na disku pro práci a zálohy. Pro větší síťový provoz doporučujeme nasazení serverového řešení, který plně využije podporu vícejádrového zpracování v PostgreSQL.

Pokud jste se s demoverzí účetního programu Harmonik již seznámili a byli jste spokojeni s možnostmi, které nabízí, objednejte si plnou verzi. S výběrem vhodné konfigurace modulů pomůže online konfigurátor, jehož součástí je také možnost objednávky a je k dispozici na stránce Obchod / Objednávky. Po získání licenčního klíče nemusíte program odinstalovávat, pouze zadáte licenční kód při spuštění programu.

Další možnost je získání účetnictví ZDARMA ve verzi Harmonik START. Ta obsahuje modul Podvojné účetnictví bez omezení počtu zápisů pro 1 firmu. Více informací o verzi Harmonik START, včetně možnosti online objednávky, naleznete na záložce Obchod / Účetní software ZDARMA.