Upgrade Harmonik 2020 ke stažení

K dispozici ke stažení je nová verze účetního programu Harmonik 2020. Na stránce Ke stažení / Upgrade a aktualizace najdete 2 instalační balíčky. První instalační balíček harmonik_11_i_64.exe je určený pouze pro 64-bitové operační systémy Windows. Pokud jej spustíte na 32-bitovém systému, objeví se chybové hlášení. Druhý harmonik_11_i_32.exe lze instalovat jak na 32-bitový, tak 64-bitový systém. Pokud máte 64-bitový systém, můžete tedy instalovat oba dva, ale jednoznačně doporučujeme 64-bitovou verzi balíčku. Je to z toho důvodu, že byste se v případě instalace 32-bitového balíčku na 64-bitový PC připravili o výkonnost SQL serveru, kterou právě 64-bitová verze nabízí.

Jakou bitovou verzi systému Windows máte, zjistíte přes Ovládací panely / Systém a zabezpečení / Systém nebo kliknutím pravým tlačítkem myši na ikonku "Tento počítač" - Vlastnosti.

Provedení upgrade obsahuje dvě části. V té první se kopírují nové struktury programu z instalačního balíčku do zvoleného adresáře (standardně C:\Program Files\Harmonik\Harmonik10). Touto částí vás provede "Průvodce instalací". Po dokončení kopírování souborů, spuštění programu a přihlášení se, začíná druhá část, realizace změn na provozovaných databázích a firmách. Více a podrobněji o celém postupu provedení upgrade se lze dočíst v návodu k provedení upgrade. Doporučujeme provést upgrade dle postupu v návodu.

 upgrade_harmonik.pdf - Návod na upgrade systému Harmonik 2019, aktualizováno: 30.01.2020, velikost: 2 MB