Vzdálený přístup

Služba podpory pomocí vzdáleného přístupu umožňuje rychle a efektivně poradit s nastavením programu Harmonik nebo interaktivně ukázat řešení situace, se kterou si zákazník neví rady. Službu je možné využít také pro školení uživatelů nebo jako názorný prostředek pro ukázku nových funkcionalit v programu.

Vzdálený přístup může pracovník technické podpory použít i tehdy, pokud zákazník nemá službu aktivní (zaplacenou)  viz. Ceník služeb. Je to v konkrétních případech při výskytu provozních chyb programu, které zákazník nemůže ovlivnit a tyto problémy znemožňují uživateli práci v ekonomickém programu Harmonik.

Služba je aktivní po zaplacení po dobu 1 kalendářního roku. Uživatel, který si pořídí nový produkt, získá placenou službu zdarma po dobu následujícího 1 kalendářního roku.

 TeamViewerQS_cs.exe - Vzdálená správa počítače

Podpora je zajišťována pomocí externího programu pro vzdáleného připojení na počítač zákazníka, přes program TeamViewer, který je přímo integrovaný v programu Harmonik. Existuje několik možností, jak spustit vzdálený přístup a nahlásit pracovníkovi hotline ID připojení, které se zobrazí na monitoru.

Vzdálený přístup | harmonik.cz - účetní a ekonomický program

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.