Aktuality

Nabídli jsme všem možnost, jak odesílat povinné EET doklady přes internetovou aplikaci, která je k dispozoci pro všechny zcela zdarma. Od doby spuštění této služby bylo odesláno již přes 10 000 účtenek. Těší nás, že je služba denně používána a že jsme přinesli alternativu pro všechny, kteří jsou nuceni splnit další byrokratické povinnosti, ale... Více »
V souvislosti se schválením daňového balíčku (psali jsme zde), který přináší zvýšení částek daňového zvýhodnění na děti, jsme připravili novou aktualizaci programu VABANK DOS Mzdy. Na stránce Ke stažení / Další ke stažení najdete instalační balíček UpdDMV.zip. Stažený soubor rozbalte a poté spusťte instalaci souborem install.exe.... Více »
Před nějakou dobou jsme se věnovali daňovému balíčku, který byl schválen zákonodárci. Některé z významných změn, které balíček přináší, jsme popsali v našem účetním blogu v článku Daňový balíček 2017/2018. Účinnost některých změn a jejich začátek platnosti nebyl však ještě v tu dobu zcela jasný. Nyní je situace již jasnější.... Více »
ISPV je zkratka pro informační systém o průměrném výdělku. Je to systém pravidelného monitorování výdělkové úrovně a pracovní doby zaměstnanců v České republice. ISPV obsahuje údaje z pravidelného statistického šetření, které je pod názvem Čtvrtletní šetření o průměrném výdělku zařazeno do programu statistických zjišťování... Více »
Online odeslání zprávy elektronické evidence tržby EET zdarma na portál Finanční správy. Webová služba poskytuje možnost podání EET každému a to jak plátcům tak neplátcům DPH.  Online odeslání tržby je dostupné pro ostrý (produkční) i testovací portál a to v obou módech - ostrém a ověřovacím. Po zadání vstupních hodnot do formuláře a... Více »