Aktuality

Ekonomický a informační software Harmonik není pouze komplexním účetním programem, ale díké svému universálnímu prostředí, dokáže pokrýt široké spektrum dalších činností. Jedním z nich je datová komunikace s organizací České dráhy - Informační systémy, a.s., která je dodavatelem a provozovatelem drážního systému Compost. Ten poskytuje služby pro... Více »
Prestižní webové stránky db-engines.com udělily ocenění databázi PostgreSQL v oblasti nejlepší databázový systém za rok 2017. Uvedené stránky se věnují podrobnému testování všech databázových systému, které jsou na trhu k dispozici - v současné době je jich 341. Ze všech testovaných produktů dosáhlo PostgreSQL celkově... Více »
Pokud máte nedostupný datový server (po spuštění programu Harmonik není vysvícené tlačítko OK), pak zřejmě patříte mezi uživatele, kteří používají operační systém Windows 10 a nainstalovala se jim aktualizace č. 1709 (build 16299.19). Tu vydala 17.10.2017 firma Microsoft a bude probíhat ve fázích, přičemž jako... Více »
S blížící se poslední, čtvrtou, vlnou EET, nabízíme uživatelům programu Harmonik, ale také široké veřejnosti, možnosti školení v oblasti EET. Na školení, které povede naše lektorka Ing. Ivana Stehlíková, se dozvíte všechny potřebné informace pro úspěšné zvládnutí celé problematiky EET. Budou prezentovány postupy registrace na portále FÚ,... Více »
Modul Mzdy účetního programu Harmonik byl rozšířený o možnost zpracovat Výkaz o evidenčním počtu zaměstnanců v regionálním školství podle stavu k 30. 9. 2017 (P 1c - 01). Uvedený výkaz se připravuje 1x ročně a je k dispozici ve formátu XML pro export. Rozšiřujeme tak nabídku exportů o další povinný výkaz, který je nutné... Více »