EET školení - IV.vlna

S blížící se poslední, čtvrtou, vlnou EET, nabízíme uživatelům programu Harmonik, ale také široké veřejnosti, možnosti školení v oblasti EET. Na školení, které povede naše lektorka Ing. Ivana Stehlíková, se dozvíte všechny potřebné informace pro úspěšné zvládnutí celé problematiky EET. Budou prezentovány postupy registrace na portále FÚ, zaevidování provozoven, získání certifikátu a jeho import do ekonomického a účetního software Harmonik. Dále se účastníci seznámí s různými případy evidence EET, jak podání poslat nebo provést jeho storno nebo jak kontrolovat odeslané tržby EET na portále FÚ vůči tržbám odeslaným z programu. 

Přihlašte se na školení zde a získejte odborné informace v cca 2-3 hodinovém školení a také výbornou brazilskou káva pro každého:-)

 

EET školení - IV.vlna | harmonik.cz - účetní a ekonomický program

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.